Specjalista ds. wdrażania i rozwoju nowych produktów / Product Manager

Pearl Hunters - Executive Search

(Nr ADP: 5209)

Dla naszego Klienta – polskiego producenta i dystrybutora ekologicznych opakowań oraz materiałów reklamowych, firmy z wieloletnią historią funkcjonowania w branży – szukamy kandydata przygotowanego do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. wdrażania i rozwoju nowych produktów / Product Manager

Nr ref: SNP/2018

Lokalizacja: biuro firmy k. Grodziska Mazowieckiego

Podległość: pod Kierownika ds. handlowych
Zakres obowiązków:

•  Udział w procesie tworzenia nowych produktów/ generowanie pomysłów na nowe produkty poprzez monitowanie preferencji i potrzeb klienta, oferty konkurentów, dostawców w kraju i Europie;
•  Wdrażanie i utrzymywanie nowych produktów na rynku oraz udoskonalanie i modyfikowanie istniejących;
•  Identyfikacja nowych szans na sprzedaż/ poszukiwanie możliwości rozwoju firmy – ekspansji terytorialnej w oparciu o funkcjonujące oraz nowe produkty;
•  Wsparcie działu handlowego – analiza i wskazanie nowych kanałów sprzedaży, rozwinięcie obecnych;
•  Monitorowanie rynku i analiza branży/ trendów rynkowych oraz działań konkurencji;
•  Współpraca z działem zakupów, produkcji, logistyki w zakresie nowych produktów.
Wymagania:

• Doświadczenie w pracy w dziale marketingu, sprzedaży, zakupów lub obsługi klientów sieciowych / rynku hurtowego (towary handlowe i niehandlowe, działy marki własnej) – mile widziane w branży opakowań;
•  Biegła znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel (znajomość programów graficznych: Adobe, Corel, Photoshop będzie atutem);
•  Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;
•  Prawo jazdy kat. B;
•  Wysokie zdolności analityczne;
•  Konsekwencja w realizacji powierzonych zadań;
•  Odporność na stres, umiejętność prowadzenia kilku projektów równocześnie;
•  Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją funkcjonowania w branży;
• Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, wyników pracy;
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju w strukturach firmy;
• Dużą samodzielność działania w realizacji zadań.

Wszystkim dziękujemy za zainteresowanie i przesłanie szczegółowego CV na adres:

cv@pearl-hunters.pl

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dołączenie w mailu następujących informacji:
1/ Posiadam ….. letnie doświadczenie w pracy na stanowisku ……………………, w firmie …………………………. (adres strony www………….), sprzedającej ………………………. do ……………………………… .
2/ Aplikuję na ww. stanowisko, ponieważ …………………… (motywacja do zmiany).
3/ Poziom interesujących mnie zarobków w miesięcznej kwocie netto to ……… (podając widełki zacznij od minimalnej m-cznej kwoty, np. 2000,00 PLN netto).
4/ Posiadam znajomość języka ANGIELSKIEGO w stopniu …… (1-biegły, 2-dobry, 3-komunikatywny, 4-podstawowy) oraz drugiego języka obcego ………………… w stopniu …… .
5/ Jestem dostępny zacząć pracę od ……… .

Prosimy o dopisanie jednej z następujących klauzul:

ZGODA na potrzeby TYLKO TEJ REKRUTACJI:

(Jeśli chcesz, aby Twoje dane zostały wykasowane po zakończeniu powyższej rekrutacji – co oznacza, że nie będziemy mogli do Ciebie wracać w przyszłości, dołącz poniższą klauzulę)

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez ADP Pearl Hunters - Executive Search zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO.”

ZGODA na potrzeby TEJ jak i PRZYSZŁYCH REKRUTACJI:

(Jeśli chcesz, niezależnie od powyższego stanowiska, pozostać w naszej bazie Kandydatów oraz móc być informowanym o innych ofertach pracy zgodnych z Twoim profilem zawodowym wpisz w całości poniższą klauzulę)

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez ADP Pearl Hunters - Executive Search zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO. Wyrażam zgodę na bycie informowanym drogą telefoniczną lub mailową na temat pojawiających się rekrutacji prowadzonych przez ADP Pearl Hunters - Executive Search zgodnych z moim profilem zawodowym.”

Zapewniamy, że przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności i osoby postronne nie mają dostępu do Twoich danych, a także nie przekazujemy ich nikomu i nie korzystamy z nich w celach marketingowych. W każdej chwili możesz zrezygnować ze zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i zgłosić wniosek o usunięcie wszystkich danych – wystarczy, że napiszesz do nas adres: info@pearl-hunters.pl wpisując w tytule wiadomości: RODO_USUNIĘCIE MOICH DANYCH.